Internetowy sklep dzwonków Koshi & Zaphir
Background Image

Dzwonek Koshi
Aria (powietrze)

Dzwonek Koshi
Aria (powietrze)

192 zł

Dzwonek Koshiego to autentyczny instrument muzyczny, będący oryginalnym wynalazkiem najwyższej jakości. Każdy dzwonek, ręcznie robiony u stóp Pirenejów, jest rezultatem skrupulatnego rzemiosła.

Dzwonki składają się z ośmiu strun przyspawanych srebrem do metalowej płyty przy podstawie tuby rezonansowej. Precyzyjne strojenie pozwala na uzyskanie gry czystych dzwięków, bogatych w wiele barw. Barwy krótszych strun stopniowo dominują i przeradzają się w bazę, tymsamym tworząc kolisty zakres dźwięków.

Poruszaj dzwonkiem delikatnie, trzymając jego struny – krystaliczny, relaksujący dźwięk przeniesie cie w cichą cudowność. Zawieszony, będzie grał z wiatrem i przeniesie cię w niespodziewany świat melodii.

 • ROZMIARY: Średnica bębna 6.3 cm, Wysokość 16.5 cm

UWAGA! Podana cena dotyczy zamówienia poprzez e-mail,
cena na allegro została podwyższona o prowizję serwisu o 10%.

 • Od autora

  Cześć... jestem Kabir, wynalazca światowej sławy dzwonków Shanti ®. Po wielu latach sukcesów, zakończyłem tą działalność w 2009 roku.

  Od tamtej pory, po ponad 20 letnim doświadczeniu, i odwiecznej pasji do dźwięków muzycznych, szukałem rozwiązania jak uleprzyć moje pierwotne dzieło. Teraz mogę przedstawić Wam dzwonki Koshi, które zdobyły serca miłośników dźwięku na całym świecie.

  Dzwonek Koshi posiada pudło rezonansowe z bambusa – materiału znanego z prehistorycznych czasów, dzięki swej akustycznej jakości – pozwala to na wytworzenie głębszego i bogatszego w wiele barw dźwięku. Koshi jest głównie instrumentem muzycznym, ale dzięki swojemu skromnemu ale eleganckiemu projektowi, pasuje wyglądem do każdego rodzaju pomieszczenia.

  Stworzyłem 4 nowe melodie – ziemia, woda, powietrze i ogień, zainspirowane czterema przemianami. Każda znich ma charakterystyczny, magiczny tębr i może być grana harmonicznie z wszystkimi innymi.

  Bęben, wykonany w naszym warsztacie, składa się z bambusowej okleiny, zaimpregnowanej naturalnym olejem. Użyłem okleiny, ponieważ jest dużo mocniejsza niż naturalny bambus. Prawdziwa tuba rezonansowa, najwyższej akustycznej jakości, jest robiona z cienkich warst bambusa. To wszystko połączone z nową techniką strojenia, wydaje jeszcze głębsze dźwięki i wzbogaca harmonię.

  Średnica bębna to 6.3 cm a wysokość 16.5 cm – 4 cm wyższy od poprzedniego Dzwonka Shanti.

  Chciałbym podzielić się z Wami doświadczeniem Koshi. Zapraszam Was do posłuchania dźwięków w zakładce posłuchaj.

 • Posłuchaj
  Odsłuchaj brzmienie dzwonka
 • Realizacja zamówień
  Warunki zakupu i dostawy
  1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

  2. Ceny dzwonków nie obejmują kosztów transportu.

  2. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem aukcji allegro, pocztą elektorniczną lub telefonicznie.Wszystkie zamówienia potwierdzamy telefonicznie lub e-mailem (podanie adresu e-mail i numeru telefonu jest konieczne).
  Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić w ciągu dwóch dni roboczych.

  3. Za zakupy można płacić:
  - gotówką w razie odbioru osobistego
  - przelewem (przedpłata) na rachunek bankowy z podaniem na przekazie numeru zamówienia otrzymanego automatycznie po złożeniu zamówienia.
  - przy odbiorze kurierowi po wybraniu opcji "płatne za pobraniem"

  4. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru na magazynie czas oczekiwania może być dłuższy. Klient informowany jest o opóźnieniu pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
  Zawartość stron www.sklepkoshi.pl oraz www.sklepzaphir.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  5. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatu.
  Kupujący ponosi koszty dostawy:
  przesyłka kurierska (przedpłata) - 18zł
  przesyłka kurierska (pobranie) - 25zł
  przesyłka paczkomatowa (przedpłata) – 15 zł
  przesyłka paczkomatowa (pobranie) – 20 zł
  odbiór osobisty - 0zł
  Po wcześniejszym umówieniu się możliwy jest odbiór osobisty (Warszawa i okolice).
  Powyższe warunki dostawy obowiązują na terytorium Polski. W przypadku dostawy za granicę opłaty są ustalane każdorazowo indywidualnie, w zależności od kosztów pobieranych przez przewoźnika.

  6. W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, wskazania sposobu płatności lub zażądania przedpłaty lub zaliczki.
  Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
  Gwarancja
  1. W przypadku towarów wadliwych, niekompletnych, bądź uszkodzonych fabrycznie wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu lub zapasów), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.
  Zwracany produkt musi być dostarczony do naszej siedziby w oryginalnym opakowaniu. Nie może nosić żadnych śladów używania, kopiowania, musi być kompletny.
  W razie zwrotu towaru, kupujący odsyła model na swój koszt, ryzyko związane z jego utratą lub uszkodzeniem podczas odsyłania ponosi kupujący.
  Zwrotu zapłaty za towar dokonujemy przelewem na rachunek bankowy wskazany przez klienta lub przekazem pocztowym.
  Dane do przelewu
  Mindfulness Polska Uważność zaczyna się tu i teraz
  70 1140 2004 0000 3102 7498 3578