Internetowy sklep dzwonków Koshi & Zaphir
Background Image

Dzwonek Zaphir
Crystalide

Dzwonek Zaphir
Crystalide

185 zł

Dzwonek Zaphir Shanti – dar ciszy I niebieskich gór. Po 25 latach tworzenia dzwonków w Pirenejach, otworzyliśmy ostatnio drugi warsztat na południu Portugalii, u stóp oceanu... Teraz to stąd nasze dzwonki są wysyłane wszędzie.

Dzwonki Zaphir Shanti – magiczne muzyczne instrumenty. Każdy z dzwonków ma 9 metalowych strun różnej długości, spawane srebrem do metalowego pierścienia.

Po zamontowaniu w tubie rezonansowej, instrument jest strojony ręcznie, aby zapewnić współpracę pomiędzy tonami i barwami, w kołowy i niekończący się przepływ dźwięków.

5 różnych strojeń. Dzwonki posiadają 5 różnych strojeń, które odpowiadają pięciu porom (Feng shui) i 5 elementom – Kryształowemu, Promieniowi słońca, Zmierzchowi, Niebieskiemu Księżycowi, oraz porze mistycznej i pośredniej.

Tuba rezonansowa. Poprzez wąskie, spiralne uzwojenie cienkich, zwałkowanych warstw długiego włókna cellulozy, otrzymuje się bardzo wytrzymałą, cienką i elastyczną tubę rezonansową. Tuba dostarcza wysokiej jakości dźwięki o ciepłym tębrze, co składa się na krystaliczne brzmienie dzwonków Zaphir. Większość materiałów z których zrobione są dzwonki jest naturalna, przetwarzalna, pochodzenia europejskiego.

Marmurkowy design w 21 promiennych kolorach. Stworzyliśmy specjalną marmurkową technikę farby olejnej na wodzie, która tworzy unikalny design 21 promiennych kolorów.

Ochrona środowiska. Zewnętrzna strona tuby rezonansowej została zabezpieczona warstwą eko lakieru. Również wnętrze jest ochronione warstwą czarnej farby Green Label. Drewniane części są barwione i pokryte woskiem.

 • KOLORY: 21 Kolorów
 • ROZMIARY: Wysokość +/- 125 mm, Szerokość +/- 65mm.
 • NUTY: G A B D A G B D (wymiary dzwonków są zgode ze "złotą proporcją")

UWAGA! Podana cena dotyczy zamówienia poprzez e-mail,
cena na allegro została podwyższona o prowizję serwisu o 10%.

 • Od autora

  Jeśli chcemy powiesić dzwonek na zewnątrz, najlepiej umieścić je w suchym miejscu. Sprawdź od czasu do czasu i odśwież warstwę zabezpieczającą jeśli jest taka potrzeba. Słońce i deszcz mają zwykle szkodliwy wpływ na wszystkie rzeczy pozostawione na zewnątrz. Zwykle nasze dzwonki są używane do medytacji, jogi, leczenia i dobrego samopoczucia, a także w edukacji i terapii dźwiękiem. Zawieszone na zewnątrz, przy otwartym oknie lub drzwiach, pod sufitem lub na tarasie, sprawiają że delikatny wiatr może stworzyć niespodziewaną melodię, przenoszącą Cię w cudowny świat.

  To nie zabawka! Dzieci kochają magiczny dźwięk dzwonków, natomiast nie są one zabawką dla dzieci poniżej 3-4 lat. Zarejestrowane pod nazwiskiem obu wynalazców od 1992 roku.

 • Posłuchaj
  Odsłuchaj brzmienie dzwonka
 • Realizacja zamówień
  Warunki zakupu i dostawy
  1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

  2. Ceny dzwonków nie obejmują kosztów transportu.

  2. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem aukcji allegro, pocztą elektorniczną lub telefonicznie.Wszystkie zamówienia potwierdzamy telefonicznie lub e-mailem (podanie adresu e-mail i numeru telefonu jest konieczne).
  Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić w ciągu dwóch dni roboczych.

  3. Za zakupy można płacić:
  - gotówką w razie odbioru osobistego
  - przelewem (przedpłata) na rachunek bankowy z podaniem na przekazie numeru zamówienia otrzymanego automatycznie po złożeniu zamówienia.
  - przy odbiorze kurierowi po wybraniu opcji "płatne za pobraniem"

  4. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru na magazynie czas oczekiwania może być dłuższy. Klient informowany jest o opóźnieniu pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
  Zawartość stron www.sklepkoshi.pl oraz www.sklepzaphir.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  5. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatu.
  Kupujący ponosi koszty dostawy:
  przesyłka kurierska (przedpłata) - 18zł
  przesyłka kurierska (pobranie) - 25zł
  przesyłka paczkomatowa (przedpłata) – 15 zł
  przesyłka paczkomatowa (pobranie) – 20 zł
  odbiór osobisty - 0zł
  Po wcześniejszym umówieniu się możliwy jest odbiór osobisty (Warszawa i okolice).
  Powyższe warunki dostawy obowiązują na terytorium Polski. W przypadku dostawy za granicę opłaty są ustalane każdorazowo indywidualnie, w zależności od kosztów pobieranych przez przewoźnika.

  6. W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, wskazania sposobu płatności lub zażądania przedpłaty lub zaliczki.
  Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
  Gwarancja
  1. W przypadku towarów wadliwych, niekompletnych, bądź uszkodzonych fabrycznie wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu lub zapasów), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.
  Zwracany produkt musi być dostarczony do naszej siedziby w oryginalnym opakowaniu. Nie może nosić żadnych śladów używania, kopiowania, musi być kompletny.
  W razie zwrotu towaru, kupujący odsyła model na swój koszt, ryzyko związane z jego utratą lub uszkodzeniem podczas odsyłania ponosi kupujący.
  Zwrotu zapłaty za towar dokonujemy przelewem na rachunek bankowy wskazany przez klienta lub przekazem pocztowym.
  Dane do przelewu
  Mindfulness Polska Uważność zaczyna się tu i teraz
  70 1140 2004 0000 3102 7498 3578